Musica Scienza
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Musica Scienza

Forum o akademii muzycznej Musica Silenzia
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Pokój nr 2 - Aithne Varley, Marianne Kinzel, Yuuki Nakano

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Aithne Varley
Gitara
Gitara
Aithne Varley


Skąd : Irlandia
Age : 31
Liczba postów : 13

Pokój nr 2 - Aithne Varley, Marianne Kinzel, Yuuki Nakano Empty
PisanieTemat: Pokój nr 2 - Aithne Varley, Marianne Kinzel, Yuuki Nakano   Pokój nr 2 - Aithne Varley, Marianne Kinzel, Yuuki Nakano Icon_minitimeSob Sie 21, 2010 3:31 pm

Standardowy akademicki pokój utrzymany w jasnych kolorach. W końcu to pokój w dormitorium dla dziewczyn, nie może być jakiś szarobury. Równoległe ściany mają te same kolory: jedna para jest zielona, druga niebieska. W głównym pokoju stoją standardowo 3 łóżka, przy których znajdują się stoliki nocne. Nie zabraknie również biurek, przy których czasem trzeba siąść i zabrać się do nauki.
Jak każdy inny pokoju, mamy tutaj też łazienkę.

[przepraszam, że skopiowałam, ale nie umiem opisywać pomieszczeń]
Powrót do góry Go down
Marianne Kinzel
Skrzypce
Skrzypce
Marianne Kinzel


Skąd : Kolonia | Niemcy
Age : 30
Liczba postów : 18

Pokój nr 2 - Aithne Varley, Marianne Kinzel, Yuuki Nakano Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 2 - Aithne Varley, Marianne Kinzel, Yuuki Nakano   Pokój nr 2 - Aithne Varley, Marianne Kinzel, Yuuki Nakano Icon_minitimeCzw Sie 26, 2010 12:33 pm

No, to witamy w domu... Uśmiechnęła się do swoich myśli. Przynajmniej coś przyzwoitego. I jest łazienka... Uff... W dodatku poznała już jedną lokatorkę. Mówili, że ktoś jeszcze będzie w pokoju. Może nie będzie tak źle.
Odłożyła dwie duże torby i średniej wielkości torby obok drzwi. Sama się zdziwiła, ile ze sobą wzięła. Ale przecież to uzasadnione. Możliwe, że to będzie jej dom przez następne kilka lat nauki tutaj.
- W końcu u siebie.- szepnęła i usiadła na jednym z łóżek, tuż pod oknem.
- Zajmuję to.- uśmiechnęła się do Yuuki, teraz nowej współlokatorki.
Powrót do góry Go down
Aithne Varley
Gitara
Gitara
Aithne Varley


Skąd : Irlandia
Age : 31
Liczba postów : 13

Pokój nr 2 - Aithne Varley, Marianne Kinzel, Yuuki Nakano Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 2 - Aithne Varley, Marianne Kinzel, Yuuki Nakano   Pokój nr 2 - Aithne Varley, Marianne Kinzel, Yuuki Nakano Icon_minitimeCzw Sie 26, 2010 7:21 pm

Wleciała do pokoju jak burza. Podeszła do łóżka które już zajęła pod ścianą. Leżał na nim futerał od gitary. Schowała ostrożnie instrument i odłozyła futerał pomiedzy łóżko a szafę. Dopiero potem rozejrzała się po pokoju i uśmiechnęła się szeroko.
- Cześć. Jestem Aithne. - powiedziała widząc dwie dziewczyny w pokoju. Prawdopodobnie jej współlokatorki. Torby miała już wypakowane i rzeczy pochowane. Po chwili się zorientowała, że mówi po swojemu i dziewczyny mogą jej nie zrozumieć. - Um... przepraszam. Nazywam się Aithne.
Powrót do góry Go down
Yuuki Nakano
Wokal
Wokal
Yuuki Nakano


Skąd : Japonia
Age : 28
Liczba postów : 14

Pokój nr 2 - Aithne Varley, Marianne Kinzel, Yuuki Nakano Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 2 - Aithne Varley, Marianne Kinzel, Yuuki Nakano   Pokój nr 2 - Aithne Varley, Marianne Kinzel, Yuuki Nakano Icon_minitimePią Sie 27, 2010 12:43 pm

Uśmiechnęłam się, przysiadając na moim łóżku. Obok niego leżały moje bagaże, które powinnam wreszcie rozłożyć, ale póki co nie miałam na to większej ochoty. Spojrzałam na rudowłosą dziewczynę, musi być moją drugą współlokatorką. Fajnie!
- A ja jestem Yuuki. - powiedziałam radośnie - miło mi poznać moją drugą współlokatorkę.
Puściłam oczko do Mari. Coś czuję, że będzie mi się fajnie mieszkało. Dobry początek. Tak myślę.
Powrót do góry Go down
Marianne Kinzel
Skrzypce
Skrzypce
Marianne Kinzel


Skąd : Kolonia | Niemcy
Age : 30
Liczba postów : 18

Pokój nr 2 - Aithne Varley, Marianne Kinzel, Yuuki Nakano Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 2 - Aithne Varley, Marianne Kinzel, Yuuki Nakano   Pokój nr 2 - Aithne Varley, Marianne Kinzel, Yuuki Nakano Icon_minitimePią Sie 27, 2010 4:41 pm

- Hallo Aithne. Miło cię poznać. Mów mi Mari- uśmiechnęła się do dziewczyny. Na pierwszy rzut oka wydawała się być miła. Ale ruda... "Pamiętaj- rude są fałszywe" zabrzmiał głos matki w głowie. Miała ochotę się strzelić. Już się uprzedzam? pomyślała.
- No, to jesteśmy już w komplecie.- zabrała swoje walizki z przejścia i położyła je na nowym łóżku.
- Mogę wiedzieć skąd pochodzisz? Jeśli o mnie chodzi- jestem z Niemiec. I będę uczyć się grać na skrzypcach- spytała nową znajomą i od razu sama się przedstawiła. O kierunek uczenia nie musiała pytać, widząc instrument.


Ostatnio zmieniony przez Marianne Kinzel dnia Nie Wrz 05, 2010 12:53 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Aithne Varley
Gitara
Gitara
Aithne Varley


Skąd : Irlandia
Age : 31
Liczba postów : 13

Pokój nr 2 - Aithne Varley, Marianne Kinzel, Yuuki Nakano Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 2 - Aithne Varley, Marianne Kinzel, Yuuki Nakano   Pokój nr 2 - Aithne Varley, Marianne Kinzel, Yuuki Nakano Icon_minitimeSob Wrz 04, 2010 1:38 pm

Aj tam od razu fałszywe. Aine jest co najwyżej wybuchowa, ale nie fałszywa.
- Z Irlandii. - odparła z szerokim uśmiechem na ustach. Była tu od niedawna, a juz tęskniła za rodzinnym krajem. Usiadła wygodniej na łózku. - A wy skąd się znacie? - zapytała zaciekawiona. Szczęście, że matka nad nią stała przed wyjazdem i kazała uczyć się włoskiego. Gdyby nie to, to pewnie słowa by nie umiała wydukać.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój nr 2 - Aithne Varley, Marianne Kinzel, Yuuki Nakano Empty
PisanieTemat: Re: Pokój nr 2 - Aithne Varley, Marianne Kinzel, Yuuki Nakano   Pokój nr 2 - Aithne Varley, Marianne Kinzel, Yuuki Nakano Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Pokój nr 2 - Aithne Varley, Marianne Kinzel, Yuuki Nakano
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Aithne Varley
» Pokój nr. 1 - Eleonora Allard, Viktoria Vette, Elizabeth Parker.
» Yuuki Nakano
» Pokój nauczycielski
» Pokój wspólny

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Musica Scienza :: Internat - Akademik :: Dormitorium dla pań-
Skocz do: