Musica Scienza
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Musica Scienza

Forum o akademii muzycznej Musica Silenzia
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Plac zabaw

Go down 
4 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Patron
Admin
Patron


Liczba postów : 47

Plac zabaw Empty
PisanieTemat: Plac zabaw   Plac zabaw Icon_minitimeSro Sie 04, 2010 3:25 pm

Na pewno wszyscy wiemy jak wygląda najzwyklejszy na świecie plac zabaw. Kolorowe drabinki, huśtawki, ślizgawki, piaskownica, wszędzie drobny piasek, który uparcie włazi do butów. Prawie o każdej porze dnia są tu dzieci. Te mniejsze i te większe, oczywiście Wink.
Powrót do góry Go down
https://musica-scienza.forumpolish.com
Eleonora Allard
Wokal
Wokal
Eleonora Allard


Skąd : Dusseldorf
Age : 29
Liczba postów : 53

Plac zabaw Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw Icon_minitimePią Sie 06, 2010 9:13 pm

Po "zakupach" w mieście, postanowiła przejść się po parku i odetchnąć trochę. Dlaczego "zakupach"? Ano dlatego, że nic nie kupiła. Chciała po prostu rozejrzeć się po sklepach, może wypatrzyłaby coś ładnego. Ale cóż, bogaczem to ona nie jest, dlatego woli najpierw pooglądać, a dopiero potem wybrać jedną lub dwie z upatrzonych rzeczy.
Nawet nie zorientowała się, że przechodzi właśnie obok placu zabaw. Instynktownie skręciła w stronę furtki.
Powrót do góry Go down
Sebastian Rascalov
Perkusja + gitara elektryczna
Perkusja + gitara elektryczna
Sebastian Rascalov


Liczba postów : 19

Plac zabaw Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw Icon_minitimePią Sie 06, 2010 9:22 pm

Tymczasem z przeciwnej strony szedłem ja, z butelką piwa w jednej ręce i komórką w drugiej. Byłem na tyle zaabsorbowany telefonem, że nie zauważyłem zbliżającej się dziewczyny. Skończyło się na tym, że mało na nią nie wpadłem.
- Холера...- mruknąłem pod nosem. Zerknąłem na nieznajomą. Wyglądała na nieco młodszą ode mnie.
Powrót do góry Go down
Eleonora Allard
Wokal
Wokal
Eleonora Allard


Skąd : Dusseldorf
Age : 29
Liczba postów : 53

Plac zabaw Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw Icon_minitimePią Sie 06, 2010 9:29 pm

Kierowała się przyjemnym hałasem - śmiechem dzieci, które szalały na placu zabaw.Była zupełnie nieprzytomna i widocznie ktoś, kto szedł z naprzeciwka też, bo wpadli na siebie! Ellie aż cofnęła się o krok i dopiero po kilku sekundach dotarło do niej to, co się stało.
- Ach, najmocniej przepraszam! - zrobiła zbolałą minę. - Zamyśliłam się i nie zauważyłam pa... - uniosła wzrok, a jej oczom ukazał się młody przystojny chłopak. - ...ciebie.
Powrót do góry Go down
Dante Sigles
Wokal + gitara
Wokal + gitara
Dante Sigles


Skąd : New York
Liczba postów : 11

Plac zabaw Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw Icon_minitimePią Sie 06, 2010 9:40 pm

Dan wybrał się do parku by pobiegać, może był muzykiem ale dbał też o siebie i robił to regularnie, słuchawki na uszach odcinały go od świata zewnętrznego. Po przebiegnięciu paru kilometrów zatrzymał się i wyciągnął słuchawki, dopiero teraz zauważył jakąś młodszą dziewczynę i kolesia w podobnym wieku do niego samego. Stał teraz nieruchomo łapiąc oddech po wysiłku.
-Semka.
Powiedział zadyszany do Seby.
Powrót do góry Go down
Sebastian Rascalov
Perkusja + gitara elektryczna
Perkusja + gitara elektryczna
Sebastian Rascalov


Liczba postów : 19

Plac zabaw Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw Icon_minitimePią Sie 06, 2010 9:42 pm

- Dobra, dobra... Nic się nie stało.- odparłem. Spojrzałem po kolei na butelkę i na telefon. Ich stan wyglądał na nienaruszony.
Wtedy usłyszałem znajomy głos. Odwróciłem się do jego posiadacza.
- Cześć. Drobny spacer?
Powrót do góry Go down
Eleonora Allard
Wokal
Wokal
Eleonora Allard


Skąd : Dusseldorf
Age : 29
Liczba postów : 53

Plac zabaw Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw Icon_minitimePią Sie 06, 2010 9:46 pm

- No. Jasne, że nic... - mruknęła cicho pod nosem, stając na równych nogach. - To tak z uprzejmości było...
Również mógł przeprosić, bo wina była też po jego stronie. Przemilczała to jednak, bo po co? Nie chciała robić z niego chama, bo nawet go nie znała, więc oceniać nie mogła.
Usłyszała przywitania. Spojrzała na chłopaka, który właśnie przystanął obok nich. Cóż, najwyraźniej się znali i nie chciała im przeszkadzać. Bez słowa weszła na teren placu i usiadła sobie na ławce.
Powrót do góry Go down
Dante Sigles
Wokal + gitara
Wokal + gitara
Dante Sigles


Skąd : New York
Liczba postów : 11

Plac zabaw Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw Icon_minitimePią Sie 06, 2010 9:51 pm

-Raczej bieg na parę kilosów.
Powiedział nadal zadyszany po czym poszedł za dziewczyną, chciał usiąść, ten bieg dał mu trochę w kość i teraz czas odpocząć.
-Można?
Wskazał miejsce obok niej na ławce, było widać ze jest trochę zmęczony i wypompowany po ćwiczeniu.
Powrót do góry Go down
Sebastian Rascalov
Perkusja + gitara elektryczna
Perkusja + gitara elektryczna
Sebastian Rascalov


Liczba postów : 19

Plac zabaw Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw Icon_minitimePią Sie 06, 2010 10:02 pm

Nic nie odpowiedziałem dziewczynie. A z tymi przeprosinami... Tak jakoś się zapomniało :3
Podreptałem za nimi, po drodze wychylając łyk piwa.
- Było iść do akademii sportowej, nie muzycznej...- powiedziałem z lekkim uśmiechem do Dantego.
Powrót do góry Go down
Eleonora Allard
Wokal
Wokal
Eleonora Allard


Skąd : Dusseldorf
Age : 29
Liczba postów : 53

Plac zabaw Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw Icon_minitimePią Sie 06, 2010 10:05 pm

Miała właśnie wydobyć coś z torebki, ale szybko wyciągnęła z niej puste dłonie. Podniosła wzrok i ujrzała tego drugiego faceta.
- Jest jeszcze wiele innych ławek - zaśmiała się cicho, może nieco wrednie. - Można, można.
Ułożyła torebkę na kolanach. Ten drugi mężczyzna, ten, co na nią wpadł, przydreptał tu za tym pierwszym. Posunęła się nieco, żeby zrobić mu miejsce.
Zapatrzyła się na bawiące się dzieci.
Powrót do góry Go down
Dante Sigles
Wokal + gitara
Wokal + gitara
Dante Sigles


Skąd : New York
Liczba postów : 11

Plac zabaw Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw Icon_minitimePią Sie 06, 2010 10:10 pm

-Do sportowej akademii ? Ciebie pogięło że dbam o kondycję to nie znaczy że się tam nadaje.
Powiedział po czym usiadł obok dziewczyny zamykając oczy.
-Nazywam się Dante dla znajomych Dan a ty?
Zagadał do niej nie otwierając oczu, delektował się szumem drzew i wiatru, glosami bawiących się dzieci, światem a dokładnie naturą na około niego.
Powrót do góry Go down
Sebastian Rascalov
Perkusja + gitara elektryczna
Perkusja + gitara elektryczna
Sebastian Rascalov


Liczba postów : 19

Plac zabaw Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw Icon_minitimePią Sie 06, 2010 10:31 pm

- To tylko taka delikatna sugestia.
Mimo, że jakoś nie zależało mi na miejscu na ławce, gdy dziewczyna się przesunęła, usiadłem razem z nimi.
- A mi na imię Sebastian.- przedstawiłem się młodej. Nie widziałem potrzeby, by pytać ją o imię, skoro Dante zrobił to wcześniej.
Powrót do góry Go down
Eleonora Allard
Wokal
Wokal
Eleonora Allard


Skąd : Dusseldorf
Age : 29
Liczba postów : 53

Plac zabaw Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw Icon_minitimePią Sie 06, 2010 10:34 pm

Tak, domyślała się, ze spostrzegają ją jako "młodą" v.v' Fakt, od jednego była młodsza o 2 lata, od drugiego aż o 3! Ciekawa była, czy spostrzegają ja jako smarkulę?
- Ellie - odpowiedziała, gdy oboje się przedstawili. - Mnie również was miło poznać. Nawet ciebie,Sebastianie, mimo że nie przeprosiłeś mnie, gdy na mnie wpadłeś xP
Uśmiechnęła się, co znaczyło, że nie miała do niego o to żalu.
- Panowie kolegami są?
Powrót do góry Go down
Dante Sigles
Wokal + gitara
Wokal + gitara
Dante Sigles


Skąd : New York
Liczba postów : 11

Plac zabaw Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw Icon_minitimePią Sie 06, 2010 10:41 pm

-Jeden pokój z nim dziele.
Powiedział i ciągną dalej.
-I jaki pan, co ja na dziadka wyglądam, jesteś może z dwa, trzy lata młodsza ode mnie i na pan mi mówisz, ten świat schodzi na psy.
Powiedział to z uśmiechem otwierając oczy i patrząc na nią z rozbawieniem, nie czuł się "Panem" w swoim mniemaniu czuł się młody.
Powrót do góry Go down
Sebastian Rascalov
Perkusja + gitara elektryczna
Perkusja + gitara elektryczna
Sebastian Rascalov


Liczba postów : 19

Plac zabaw Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw Icon_minitimePią Sie 06, 2010 10:47 pm

Uśmiechnąłem się, gdy mi to wypomniała.
- Извините, czasami zapominam. Mam nadzieję, że nie zepsułem zbytnio pierwszego wrażenia...
A pewnie zepsułem owe wrażenie. Cóż, życie takie już jest.
- Cóż, jest na mnie skazany...- zaśmiałem się, łyknąwszy nieco piwa z butelki.
Powrót do góry Go down
Eleonora Allard
Wokal
Wokal
Eleonora Allard


Skąd : Dusseldorf
Age : 29
Liczba postów : 53

Plac zabaw Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw Icon_minitimePią Sie 06, 2010 10:53 pm

(ja pierdzielę, musiałeś wybrać sobie rosyjski? xD Dla mnie każde słowo wygląda tam tak samo, ale zorientowałam się, że chodzi o "przepraszam")

Spojrzała na niego, nieco rozbawiona, ale też i zdziwiona, że jej nie zrozumiał.
- Mówiąc "panowie", miałam na myśli "mężczyźni", tylko "panowie" uznałam za coś odpowiedniejszego - wyjaśniła mu to z jako-takim uśmiechem. - Pokój? Wynajmujecie razem pokój?
No co, nie każdy w tym mieście musi mieszkać w akademiku i uczęszczać do akademii muzycznej Musica Silenzia. Mogli studiować, ale niekoniecznie tam. Mogli też mieszkać razem, ale nie w akademickim dormitorium.
Powrót do góry Go down
Dante Sigles
Wokal + gitara
Wokal + gitara
Dante Sigles


Skąd : New York
Liczba postów : 11

Plac zabaw Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw Icon_minitimePią Sie 06, 2010 11:00 pm

-Mamy pokój razem w dormitorium on gra na perkusji i gitarze elektrycznej a ja wokal i gitara w Akademi Musica Silenzia.
Tak nie kłamał ani nic nie zatajał, był dumny wręcz ze swojego głosu, melodyjnego dzięki któremu dostał stypendium na ów uczelnię.
-A ty też z akademi ?
Powrót do góry Go down
Sebastian Rascalov
Perkusja + gitara elektryczna
Perkusja + gitara elektryczna
Sebastian Rascalov


Liczba postów : 19

Plac zabaw Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw Icon_minitimePią Sie 06, 2010 11:08 pm

Opróżniłem butelkę ze złotego płynu, więc na moment oddaliłem się, by ją wyrzucić. Kosz był dość blisko, więc nie zajęło mi do za wiele czasu.
Nie dodałem nic od siebie, byłem zbyt zajęty rozglądaniem się dookoła.
Powrót do góry Go down
Eleonora Allard
Wokal
Wokal
Eleonora Allard


Skąd : Dusseldorf
Age : 29
Liczba postów : 53

Plac zabaw Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw Icon_minitimePią Sie 06, 2010 11:13 pm

- Czyli jesteście studentami już?
Hehe, kolejni studenci. Czy pozna kogoś nowego, kto by był jeszcze uczniem? Tak, pewnie. Pewnie kogoś na lekcji matematyki, jak będzie chciał zgapić przykład na sprawdzianie.
- Ja jestem na samym wokalu. I mam zamiar tu studiować dalej, ale nie wiem, jaki instrument sobie wybiorę.
Uśmiechnęła się lekko. W sumie fajnie, że są z tej samej akademii. Przynajmniej raz kiedyś się jeszcze spotkają.
Odprowadziła wzrokiem Sebastiana. O, jednak był kulturalnym człowiekiem ;3
Powrót do góry Go down
Dante Sigles
Wokal + gitara
Wokal + gitara
Dante Sigles


Skąd : New York
Liczba postów : 11

Plac zabaw Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw Icon_minitimePią Sie 06, 2010 11:19 pm

-Do wokalu może coś z klawiszy by pasowało albo tak jak ja gitara.
Powiedział miłym i spokojnym głosem, dziewczyna wydawała się byś w porządku.
-Tak jesteśmy studentami i jak widzisz Seba ukazuje typowy stereotyp studenta który wszędzie by pił piwo.
Tu się zaśmiał, jak by go złapali gliniarze to dostał by mandat i poszedł po nowe pewnie ale któż to wie.
Powrót do góry Go down
Sebastian Rascalov
Perkusja + gitara elektryczna
Perkusja + gitara elektryczna
Sebastian Rascalov


Liczba postów : 19

Plac zabaw Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw Icon_minitimePią Sie 06, 2010 11:27 pm

- Tradycje zobowiązują, kolego... Żebyś widział, jak się w Polsce studenci bawią.- zaśmiałem się.
Tę uczelnię wybrałem przede wszystkim dlatego, że zawsze chciałem pojechać do Włoch. A że można połączyć przyjemne z pożytecznym...
- A w której klasie koleżanka się znajduje?- zwróciłem się do Elci.
Powrót do góry Go down
Eleonora Allard
Wokal
Wokal
Eleonora Allard


Skąd : Dusseldorf
Age : 29
Liczba postów : 53

Plac zabaw Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw Icon_minitimePią Sie 06, 2010 11:32 pm

- Tak... - mruknęła z rezygnacją. - Jakbym wybrała fortepian, to i tak musiałabym sobie wybrać dodatkowy instrument, bo tutaj fortepian jest obowiązkowy. A gdybym wybrała pianino... to co? Uczyłabym się grać i na pianinie i fortepianie? To bez sensu - wzruszyła ramionami.
Miała jeszcze całe dwa lata żeby o tym myśleć, więc raczej się jej nie spieszyło. Utkwiła nieruchome spojrzenie na huśtawce, na której bijała się jakaś dziewczynka, ale przy tym pozostawała obecna i docierało do niej każde słowo wypowiedziane przez jej towarzyszów.
- Ja? W trzeciej - odparła niemalże od razu. - Zostały mi jeszcze dwa lata...
Powrót do góry Go down
Sebastian Rascalov
Perkusja + gitara elektryczna
Perkusja + gitara elektryczna
Sebastian Rascalov


Liczba postów : 19

Plac zabaw Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw Icon_minitimePią Sie 06, 2010 11:42 pm

- To nie jesteś taka młoda, na jaką wyglądasz...- stwierdziłem, z lekkim uśmiechem w kącie ust.
Było już dość późno, powoli można by zbierać się z powrotem do akademii. Tak z samej przyzwoitości, coby nie tłuc się nocą po korytarzu dormitorium :3
- Moment, dowodziku jeszcze nie masz, to czemu się włóczysz po mieście?
Powrót do góry Go down
Eleonora Allard
Wokal
Wokal
Eleonora Allard


Skąd : Dusseldorf
Age : 29
Liczba postów : 53

Plac zabaw Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw Icon_minitimePią Sie 06, 2010 11:53 pm

Zmarszczyła brwi.
- To co ty? Myślałeś, że czternastolatką jestem? == - jej ton głosu wskazywał na to, że się nieco oburzyła.
Cóż, w sumie dobrze, że odejmowali jej lat, a nie dodawali v.v' W wieku dwudziestu lat nie chciałaby wyglądać na czterdzieści.
- Mogę przebywać poza terenem akademii do godziny 22 - przypomniała. - Nie ma jeszcze 21, a poza tym są wakacje, więc ta zasada raczej nie obowiązuje.
Powrót do góry Go down
Sebastian Rascalov
Perkusja + gitara elektryczna
Perkusja + gitara elektryczna
Sebastian Rascalov


Liczba postów : 19

Plac zabaw Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw Icon_minitimeSob Sie 07, 2010 12:03 am

- Powinnaś się cieszyć, że młodo wyglądasz...- odpowiedziałem, nieumyślnie myląc języki. Tak to jest, jak się człowiek zamyśli nad czymkolwiek.
Nawet nie wiedziałem, jakie zasady obowiązują tutaj uczniów. Przyjechałem tu stosunkowo niedawno, więc nie miałem okazji zaliczyć wcześniejszych klas.
- Myślałem, że jest nieco później.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Plac zabaw Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Plac zabaw
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Musica Scienza :: Miasto - Isola Sacra :: Park-
Skocz do: