Musica Scienza
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Musica Scienza

Forum o akademii muzycznej Musica Silenzia
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Tablica informacyjna

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Patron
Admin
Patron


Liczba postów : 47

Tablica informacyjna Empty
PisanieTemat: Tablica informacyjna   Tablica informacyjna Icon_minitimeSro Sie 04, 2010 3:04 pm

Jeden z korytarzy jest zajęty przez wielką tablicę informacyjną. Jest na niej wszystko. Od sprzedaży instrumentu do organizacji wielkiego koncertu bądź balu. Każdy ma prawo wywiesić tu swoje ogłoszenie. Małe czy duże - każde mile widziane.
Powrót do góry Go down
https://musica-scienza.forumpolish.com
Filip Zamoyski
Perkusja
Perkusja
Filip Zamoyski


Age : 31
Liczba postów : 12

Tablica informacyjna Empty
PisanieTemat: Re: Tablica informacyjna   Tablica informacyjna Icon_minitimePon Sie 23, 2010 10:22 am

Spoglądając na tablicę zapełnioną wieloma różnymi informacjami typu *sprzedam/kupię* ciężko było znaleźć odrobinę wolnego miejsca. Trzeba było więc zakleić czyjeś ogłoszenie. Towarzyszyła mu nadzieja, że właściciel się szybko nie zorientuje.


ATTENZIONE!

Poszukuję osoby ze zdolnościami do rysowania/malowania. Chciałem sobie upiększyć ściany w pokoju, ale niestety nie bardzo mi to wyszło. Dlatego nie obraziłbym się, gdyby ktoś w ramach dobrej woli i wewnętrznego pragnienia, byśmy żyli w świecie piękna i harmonii zgłosił się do mnie. Biedny jestem, za robociznę płacy nie będzie, ale mogę zapewnić puszki z farbami albo sprayem. Ewentualnie mogę podzielić się krakersami, które mi zostały z wczorajszej kolacji.

Telefon: 934-432-222
Dormitorium Filipa, pokój 'bez numeru'

Grazie!

*Na włoski przetłumaczył translator z google, ja taki zdolny nie jestem.
Powrót do góry Go down
 
Tablica informacyjna
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Musica Scienza :: Akademia Musica Silenzia :: Klasy i korytarze-
Skocz do: